EA Sports FIFA 12

EA Sports FIFA 12 Free Trial 6.04

FIFA 12 na telefony Nokia z dotykowym ekranem

Zalety

  • Oficjalne drużyny i składy
  • Dużo opcji taktycznych

Wady

  • Słaba grafika
  • Straszna muzyka

Niezły
5

Pobieranie EA Sports FIFA 12 (Free) nie jest możliwe. W zamian polecamy pobrać EA Sports FIFA 12 (Pelna wersja).

EA Sports FIFA 12 to darmowy trial popularnego symulatora piłki nożnej na telefony z systemem Symbian. Gra nie prezentuje się niestety zbyt zachęcająco. Największym jej plusem jest obecność licencjonowanych graczy oraz klubów najsilniejszych lig europejskich.

EA Sports FIFA 12 posiada bardzo brzydką grafikę przypominającą raczej czasy Commodore oraz Atari, niż erę smartfonów. Podobnie rzecz ma się z udźwiękowianiem gry, które delikatnie rzecz biorąc nie brzmi zbyt dobrze. Ze sterowaniem zawodnikami w czasie gry wcale nie jest lepiej. Ponieważ nie ma opcji zmiany kamery, palcami często zasłaniamy sobie widok części boiska. Ciężko w takich warunkach cieszyć się grą...

Najjaśniejszą stroną EA Sports FIFA 12 jest obecność prawdziwych zawodników i klubów z elity piłkarskiej Europy. Gra posiada też całkiem sporą liczbę ustawień taktycznych, a stosuje się je w prosty i szybki sposób. To dobra wiadomość dla osób, które kładą nacisk na menedżerską stronę gier.

Ponieważ EA Sports FIFA 12 to wersja trial oferuje graczom tylko jeden, w dodatku ograniczony czasowo tryb gry. W pełnej wersji będzie można między innymi zagrać normalny sezon lub stworzyć własny puchar z różnymi drużynami krajowymi lub międzynarodowymi. Można także potrenować rzuty wolne oraz karne.

Jeśli jesteś fanem serii i nie straszy Cię zaawansowana pikseloza i archaiczne animacje, możesz sprawdzić na własnej skórze czy EA Sports FIFA 12 nie osłabi Twojej miłości do serii FIFA. Jeśli nie przepadasz za grami tego typu, lepiej ją sobie odpuść. Jest wiele innych i lepszych, darmowych gier na Symbian.

Najczęściej pobierane Sportowe na symbian

Więcej
EA Sports FIFA 12

Download

EA Sports FIFA 12 Free Trial 6.04

Opinie użytkowników o EA Sports FIFA 12